Újabb szép siker!
:)A Bendegúz nyelvészverseny megyei döntőjébe jutott diákjaink: Bajnóczi Fanni (8.o.), Madutai Roland (5.o.), Matók Kitti (6.o.) és Bánfi Kata (8.o.).
- Tovább (Újabb szép siker!)
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni
:)A Bendegúz nyelvészverseny megyei döntőjébe jutott diákjaink: Bajnóczi Fanni (8.o.), Madutai Roland (5.o.), Matók Kitti (6.o.) és Bánfi Kata (8.o.).
A HEBE Kft. által meghirdetett „Es weihnachtet schon” országos német levelezős versenye egy 4 fős 8.osztályosokból álló csapattal vettünk részt.
A magyar kultúra napja alkalmából rendeztük iskolánkban az Arany János magyarverseny második fordulóját, ahová 6 tanulónk jutott be az első forduló eredménye alapján.
2016. december 15-én rendezték meg Hódmezővásárhelyen a Klauzál Gábor Általános Iskola alsó tagozatos munkaközössége által szervezett Aranytoll Szépírási Versenyt.