Diákolimpiai bajnokunk van!
Ismét hatalmas siker a tanév utolsó versenyén!
Kis Iskolák országos döntő Pécs
3.korcsoport többpróba versenyén Kovács Nóra diákolimpiai bajnok hatalmas egyéni csúccsal!!
800 méteres síkfutásban Kismárton Abigél 3.helyezést ért el!
600 méteres sikfutásban Nóri 6. lett.
Sajnos a váltónkat kizárták,de Ambrus Laura és Posztós Szonja a fent említett két lánnyal hatalmas sikert ért el így is.
Szorgalmas és kitartó edzésmunkájukkal és sportszerű magatartásukkal hozzájárultak társaik diadalához!
Kovácsné Pető Anikó testnevelőnknek is külön hatalmas elismerés!
Kovács Ĺászlóné
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni







