Kedves Ballagóim!
A következő idézettel búcsúzom Tőletek:
"Szerencsés a világ, hogy létezel, hogy létezik a hangod, a mosolyod. Az emlékeid és a céljaid- mindaz, mi megnevettet és dalra fakaszt. A világnak szüksége van a tehetségedre, mindarra az ajándékra, amelyet Te adhatsz. Tudom, néha könnyebb megállni - megtartani az álmokat jobb napokra, vagy elrejteni a tehetséget, ahelyett, hogy hagynánk ragyogni.
De tudd, hogy nem véletlenül kaptad a tehetségedet és az álmaidat. És...ha nem osztod meg másokkal, ki fogja megtenni helyetted.
Legyél bátor! Hallgass a szívedre és kövesd azt, ami örömet okoz neked. Adj nagylelkűen másoknak azokból a dolgokból, amiktől egyedi vagy.
Mert a világnak szüksége van rád...azért, aki vagy! "
Köszönjük szépen Prágai Adrienn a tablót!
Patyi Éva
- A hozzászóláshoz be kell jelentkezni






